Faq

Znalazłem błąd - co mam zrobić?
Pisz do mnie śmiało przez messengera, przez maila lub skorzystaj z tej strony. Do tej pory nikogo nie ugryzłem i staram się odpowiadać.
A gdzie mogę się dowiedzieć o aktualizacjach?
Ciekawa sprawa. Na początku stworzyłem do tego cały system. A potem cały ten system usunąłem by nie przeszkadzać wam w czytaniu.
Tak czy siak - informacje o aktualizacjach na kursie i moim blogu staram się zamieszczać na fanpage https://www.facebook.com/kursjs/. Ale też często robię aktualizacje bez pisania na FB. Bywa różnie.
Wstrętne reklamy
"Na stronie są wstrętne reklamy. Nie chcę ich."
Reklamy umieściłem tylko nad i pod artykułem. Nie powinny za bardzo przeszkadzać.
Nigdy nie chciałem za żadną część tego kursu żadnych opłat. Chciałem dodać na stronę jakieś dotacje, ale w naszym kraju jest to upierdliwe (tak przynajmniej wyczytałem). Pozostały reklamy. Fajnie by było gdyby strona zarobiła na swój serwer.
Jakieś porady dla webmastera na co dzień?
W sumie pisałem o takowych na swoim blogu. Przede wszystkim nie przesadzaj z cukrem, nie pij zbyt dużo alkoholu, nie pal papierosów a i po prostu się ruszaj. Co za brednie zapytasz? Bez zdrowia nawet jak będziesz najlepszym webmasterem na świecie - daleko nie zajedziesz. Co jeszcze? Może coś z dodatkowych materiałów?
Jaki "webmaster"? Nikt już tak nie mówi
Jak widzisz ktoś mówi. Niech inni mówią jak chcą - określenie webmaster mi się zwyczajnie podoba.
Ja jestem gość starej szkoły. Mam masę naleciałości, których nie to, że nie mogę zmienić, ale które często mi się po prostu podobają. A określenie "webmaster"? Całkiem fajnie brzmi...
Pokażesz co rysujesz?
Proszę bardzo - link do portfolio
Chciałbym umieścić na swojej stronie informacje o twoim kursie
Śmiało. Jeżeli potrzebujesz jakiś materiałów reklamowych, to kilka znajdziesz poniżej: